Dwie nowości!

Oświadczenia Online.

Mając na uwadze ogromne zainteresowanie umieszczoną dotychczas na naszej stronie bazą danych oświadczeń zdrowotnych (strona obsługiwała kilkaset zapytań dziennie), podjęliśmy decyzję o stworzeniu i uruchomieniu pełnej wersji aplikacji dostępnej on-line!

Od teraz, wszystkie treści i funkcje znane jedynie z Programu Oświadczenia, będą dostępne w serwisie internetowym
http://www.oswiadczenia.eu/online

Znajdą tam Państwo treści wszystkich oświadczeń zdrowotnych (z rozporządzenia 432/2012, opinii EFSA i list 'pending') oraz funkcje, takie jaki przeszukiwanie zasobów poprzez nazwy składników i treść oświadczeń oraz funkcję "Mój produkt".


Nowe oświadczenia z artykułu 14. i 13.5.

Dodatkowo baza dostępna on-line została wzbogacona o oświadczenia dotyczące zdrowia i rozwoju dzieci oraz zmniejszenia ryzyka choroby (z art. 14 rozporządzenia 1924/2006) i oświadczenia oparte o nowo uzyskane dowody naukowe (z art. 13.5 rozporządzenia 1924/2006)! Dzięki temu nasz nowy serwis jest jedynym na rynku, kompletnym zestawieniem oświadczeń zdrowotnych.


Bez konieczności instalacji czegokolwiek na komputerze, w dowolnym miejscu i dowolnej chwili, mogą Państwo korzystać z serwisu, który dostarcza całą dostępną wiedzę na temat oświadczeń.

 

Nasz serwis jest jedynym na rynku informatycznym narzędziem pozwalającym uzyskać kompletne informacje na temat wszystkich oświadczeń zdrowotnych. Mamy nadzieję, że opracowane przez nas funkcję zapewnią pełny komfort użytkowania. Jeżeli podczas pracy pojawiłyby się jakieś sugestie na temat funkcjonalności serwisu, zapraszamy do dzielenia się nimi. Postaramy się wprowadzić je w życie, dzięki czemu serwis stanie się jeszcze lepszy.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących nowych narzędzi prosimy o kontakt z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Zapraszamy do naszego nowego serwisu Oświadczenia Online.

Dodatkowe informacje